Nariai

Vartotojo vardas
Slaptažodis
Prisiminti mane
Naujausi

InCulto išleidžia naują albumą ir išvyksta į muzikos ir nuotykių turą

Publikuota: 2010.11.08    Kategorija: Atlikėjai Lietuvos Naujienos
Savo naują albumą išleidžianti grupė „InCulto“ šią savaitę muzikos gerbėjus pradžiugins ne tik naujomis dainomis, tačiau ir startuojančiu koncertiniu turu po Lietuvą, kuris tęsis visą mėnesį. Jau šį savaitgalį muzikantai išvyks koncertuoti į Suvalkiją ir Dzūkiją. Turo metu „InCulto“ lankysis ne tik įprastose vietose, tačiau surengs ir daug pasirodymų svečiuose pas žmones ar netikėtose vietose.

Naujasis grupės albumas vadinasi „Closer Than You Think“, pagal jį pavadintas ir koncertų turas – „Arčiau tavęs“. Kaip tapo įprasta per „Eurovizijos“ kampaniją, „InCulto“ savo nuotykius Lietuvoje taip pat filmuos ir rodys internete. Iš viso per lapkričio mėnesį grupė ketina surengti apie 40 tokių pasirodymų.

„Tai gali būti namai, kaimyno garažas ar tetos vardinių šventė, o gal kažkas pasiūlys nakvynę ar tiesiog pakvies arbatos – viskas tinka, lauksime kvietimų, atsirinksime pačius įdomiausius ir važiuosime į svečius“, – šypsojosi grupės lyderis Jurgis Didžiulis.


Naują dainą Brainstorm sukūrė su Travis vokalistu

Publikuota: 2010.10.30    Kategorija: Muzika Naujienos
Latvijos grupė „Brainstorm“ pristato naują radijo singlą „Count My Fingers“. Visiškai nauja daina yra paimta iš neseniai išleisto grupės albumo „Years And Seconds“. Šį albumą latvių kolektyvas pavasarį pristatė įspūdingame koncerte „Forum Palace“ rūmuose, Vilniuje.

Naująją „Brainstorm“ dainą muzikantams sukurti padėjo visame pasaulyje garsios škotų roko grupės „Travis“ vokalistas Franas Healy. „Šios dainos melodija ypatingai stipri ir įtaigi, todėl sukurti žodžius pavyko labai lengvai“, - sako Franas Healy. „Klausiausi muzikos važiuodamas automobiliu ir tekstas susidėjo savaime. Viskas užtruko vos kelias valandas.“

„Travis“ vokalistas Franas Healy su „Brainstorm“ kūryba pažįstamas jau keletą metų. Pirmą kartą jis latvius išgirdo viename jų koncerte Londono klube „Barfly“. „Likau sužavėtas Renarso bendravimu su publika. „Brainstorm“ muzika yra energinga ir originali. Tikiu, kad ateityje turėsime nemažai bendrų projektų“, – patikino Franas Healy.


Andre Zappa į sceną sugrįžo su „Mergaite Bomba“

Publikuota: 2010.10.23    Kategorija: Atlikėjai Lietuvos Naujienos
Ketvirtadienio vakarą italų dainininkas Andre Zappa, jau 6-erius metus muzikuojantis Lietuvoje, naktiniame klube „Salento Dico Pub” pristatė savo naują dainą „Mergaitė Bomba“ bei šios dainos vaizdo klipą. Vakaro kulminacija tapo Andre Zappa staigmena susirinkusiems svečiams.

Jis susirinkusius nustebino suvalgydamas vieną aštriausių kada nors Lietuvoje pagamintų picų, kuri buvo patiekta su daugiau nei 50 itin aštrių čili pipirų iš Italijos.

Kiekvienas abejojantis galėjo įsitikinti įvykio ekstremalumu asmeniškai, paragaudamas po mažą grūdelį šio pipiro. Susirungti su vakaro šeimininku Andre, valgant picas su aštriaisiais pipirais, neatsirado. Italas privertė aikčioti susirinkusius drąsiai suvalgydamas beprotiškai aštrią picą pretenduodamas į Lietuvos aštriausių patiekalų valgymo rekordą. Praėjusį mėnesį Andre dalyvaudamas viename Italijos regionų vykusiame čempionate taip pat laimėjo aštriausių patiekalų valgytojo vardą.


K.Westo albumo viršelis uždraustas JAV

Publikuota: 2010.10.20    Kategorija: Atlikėjai Užsienio
Kanye Westas nepaliauja stebinęs. Nuo karjeros pradžios reperio ego išaugo iki nepasiekiamų aukštumų. Ir, atrodo, niekas nepramuš jo storos odos. Štai, pavyzdžiui, naujausias jo spalvingos karjeros epizodas.
„Twitter“ svetainėje Kanye paskelbė savo naujausio albumo viršelio iliustraciją ir pasiskundė, kad Jungtinėse Valstijose jį uždraudė.

Piešinyje vaizduojami keisti nuogi padarai demoniškais veidais. Baisu ir pagalvoti, ką jie ketina daryti, tad „The Sun“ pateikė sulietą vaizdą, kad neverstų straipsnio skaitytojų raudonuoti.

„Twitter“ svetainėje Kanye pasiteisino: „Aštuntajame dešimtmetyje albumų viršeliuose netrūko nuogybių... Keista, kad žmonės tai pamiršo... Dabar viskas pernelyg sukomercinta.“

Pagaliau paskelbtas miestas, kuriame 2011-aisiais vyks „Eurovizija“

Publikuota: 2010.10.14    Kategorija: Naujienos
Pagaliau nuspręsta, kad 2011 m. „Eurovizijos“ dainų konkursas vyks Diuseldorfe, Vokietijoje, informuoja eurovision.tv. Šį sprendimą konkurso organizatoriai „Reference Group“ priėmė šios savaitės pradžioje.

Renginys vyks Diuseldorfo arenoje „Fortūna“, kurioje telpa 54 400 žiūrovų. Palikus vietos scenai ir įrengimams, 2-iems tūkst. žiūrovų bus leidžiama dalyvauti kai kuriose generalinėse repeticijose ir trijuose tiesioginiuose pasirodymuose. Arena yra už penkių kilometrų nuo Tarptautinio Diuseldorfo oro uosto ir nuo miesto centro.

„Visi miestai labai stengėsi, kad galėtų surengti „Eurovizijos“ dainų konkursą. Ypač ačiū Berlynui, Hanoveriui ir Hamburgui“, – teigė vienas iš konkurso organizatorių Thomas Schreiberis. Anot jo, Diuseldorfas pasirinktas dėl arenos ir dėl apylinkių, be to, miestas yra strategiškai patogioje vietoje ir lengvai pasiekiamas norintiems atvykti iš Olandijos ir Belgijos.
Puslapiu 1 iš 4